Kreujemy, Drukujemy, Wykonujemy!
na Twoją korzyść!

Jesteśmy agencją reklamową z pomysłami. Zapewnimy Ci pełną obsługę reklamową za rozsądną cenę - od zaprojektowania i wdrożenia jednostkowej promocji, po kampanię reklamową w mediach ogólnopolskich. Sprawdź nas – już palimy się do pracy.
Rozpiera nas kreatywna energia. Elektryzujemy ciekawymi pomysłami, dobrze dobranym komunikatem i świetną kreacją.


Tworzenie wszystkiego!
co jest związane z reklamą!

Znamy się na produkcji materiałów reklamowych, doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego materiału, sposobu nadruku, a także technologii wykonania reklam. Jeżeli szukasz ekspertów od takich rzeczy jak: reklama na samochodach, banery reklamowe, odzież reklamowa, nadruki na gadżetach, systemy wystawiennicze typu rollup, materiały na targi i konferencje, szyldy, tablice reklamowe, kasetony, reklama w salonie sprzedaży, w witrynie sklepowej czy słodycze reklamowe - to jesteśmy do Twojej dyspozycji ;)

Studio graficzne
aby osiągnąć co najlepsze!

Dysponujemy w pełni profesjonalnym studiem graficznym. Skład małych i dużych publikacji takich jak książki, broszury, katalogi, ulotki, plakaty to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy również w stanie przygotować skomplikowany skład opakowania, czy innego materiału produkowanego w kilku, niezwiązanych ze sobą etapach technologicznych (np. specjalistyczne uszlachetnianie druków cyfrowych).

Projektowanie materiałów reklamowych
rozpoznawalność marki to podstawa!

Po pierwsze kreacja! Rozpoznawalność Twojej marki jest dla nas najważniejsza. Projektujemy materiały reklamowe, tak aby były ciekawe i niezapomniane. Dlatego też, piszemy teksty (copywriting), tworzymy hasła (np. do reklam prasowych) i scenariusze reklam, a ich efekt jest skuteczny i piorunujący.

Projektowanie opakowań
wygląd zewnętrzny to podstawa!

Projektujemy i aktualizujemy opakowania produktów. Otrzymujesz minimum dwie koncepcje opakowań do wyboru wraz z ich realistyczną wizualizacją 3D. Dla Ciebie możemy przygotować również opakowanie do druku (DTP), nanieść odpowiednie kody kreskowe oraz przeprowadzić niezbędne ustalenia z drukarnią i zaproponować nietuzinkowe pomysły. Na życzenie Klienta przekazujemy również pliki otwarte wraz z majątkowymi prawami autorskimi.

Kampanie reklamowe
bo reklama to podstawa!

Jesteśmy specjalistami od planowania i wdrażania kampanii reklamowych integrujących różne media i formy dotarcia. Oprócz działania na różnych płaszczyznach mediowych - dodajemy świetną kreację, która zostanie zapamiętana przez Twoich potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami i przetestuj nasze pomysły.

Reklama w internecie
internetowi mają lepiej!

Promocja Twojego produktu w internecie wymaga częstych kontaktów z Klientami. Dlatego też tworzymy i prowadzimy fanpage'e na Facebooku, twiter itp. proponujemy konkursy, gry, aplikacje oraz promujemy fanpage za pomocą reklamy na portalach społecznościowych.

Fotografia reklamowa
zdjęcia podstawą promowania!

Wszyscy wiemy, jak dobra fotografia może świetnie sprzedać produkt. Centrum Czyżewski jest właścicielem mobilnego studia fotograficznego, które może dotrzeć w dowolne miejsce ze specjalistycznym sprzętem fotograficznym. Zdjęcia produktów, które byłoby ciężko przetransportować nie są dla nas żadnym problemem.

Projekty i wizualizacje 3D
zbierają większe grono klientów!

Każdy projekt jesteśmy w stanie przedstawić w formie profesjonalnej wizualizacji 3D, tak abyś miał wgląd w to, jak będzie wyglądał projekt po zrealizowaniu. Jest to świetne narzędzie do projektowania np. stoisk targowych jak i opakowań produktów, czy materiałów POS.